Slavnostní ukončení školního roku 2025/2026
Pátek 26. června byl pro žáky a jejich učitele dnem svátečním. Všechny děti totiž dostaly za své celoroční úsilí vysvědčení, které bylo pro některé první, pro deváťáky naopak na základní škole poslední.
Všem žákům přejeme příjemné prožití letních prázdnin a v úterý 1. září se budeme těšit, že se všichni ve zdraví před školou zase sejdeme. A našim deváťákům přejeme hodně štěstí jak v jejich novém působišti, tak i v životě.
Fotogalerie



